KNIPS CLASSIC un KNIPS BLACK - īpašas galda spēles KOPĀ BŪŠANAS svinēšanai 🎯

Galda spēles KNIPS CLASSIC un KNIPS BLACK paredzētas visām vecumu grupām un spēlētāju kombinācijām. Izbaudi aizraujošo, vienkāršo, dinamisko un veselīgi azartisko spēlētprieku ar KNIPS. Tā kā galda spēle ir izgatavota no īpaši izturīgiem materiāliem, funkcionāli kompakta, to ir iespējams spēlēt neierobežotās vietās un apstākļos.

Aizraujošā galda spēle KNIPS draugiem un ģimenei.Aizraujošā galda spēle KNIPS bērniem un pāriem.

❗❗❗ Šobrīd lieliska iespēja iegādāties galda spēli KNIPS ar īpaši izdevīgo -50% atlaidi. 🔥🔥🔥

🌐 PARTNERI 🌐

Mūsu misija ir ne tikai pulcēt cilvēkus jautros galda spēļu pasākumos un viesībās, bet arī būt svarīgai daļai mentālās veselības uzlabošanā un attīstībā. Mēs esam lepni piedāvāt galda spēles KNIPS, kas pulcē cilvēkus Eiropā! Lai draudzība, prieks un vesels prāts vieno! Dalies ar savu stāstu sociālajās vietnēs #knipsgame

Galda spēles KNIPS partneri. Francija, Dānija, Šveice, Latvija, Vācija

Les Tricheurs (www.lestricheurs.com), Le Dé Caféiné (www.ledecafeine.com), Hyggeonkel (www.hyggeonkel.dk), DuBischDra (www.dubischdra.ch), Zvaigzne ABC (www.zvaigzne.lv),  Würfel & Zucker (www.wuerfelundzucker.de) un citi.

INSTRUKCIJAS  IZSPĒLES VIDEO

APGŪSTI KNIPS GALDA SPĒLES NOTEIKUMus AR PILNU izspēles pamācības VIDEO. NOSKATIES! 💡

Izbaudi galda spēles KNIPS pamācības video: izzini spēles noteikumus, skatoties mūsu aizraujošo un informatīvo pilna garuma galda spēles video — tas ir lielisks veids, kā izklaidēties, vienlaikus padziļinot zināšanas!

Kā galda spēļu spēlēšana var uzlabot jūsu garīgo veselību

Vai zinājāt, ka galda spēļu spēlēšana var būt vairāk nekā tikai jautra laika pavadīšana? Galda spēles piedāvā plašu priekšrocību klāstu, tostarp pozitīvu ietekmi uz jūsu garīgo veselību. Šajā emuāra ierakstā mēs izpētīsim, kā galda spēļu spēlēšana var palīdzēt uzlabot jūsu garīgo labsajūtu.

Vairāk lasi mūsu BLOGĀ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

Galda spēles KNIPS bilde par sertifikātu, patentu un autortiesībām

SIA "KNIPS"  Reģistrācijas numurs: 40203455100

Ganību dambis 22d, 1, 204, Rīga, Latvija, LV-1045   GSM +371 29573639   [email protected]   Kontaktforma

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.