KNIPS CLASSIC IR KNIPS BLACK  SPECIALIEJI STALO ŽAIDIMAI, KAD ŠVENTĖS DRAUGYSTĖ IR DŽIAUGSMAS 🎯

Stalo žaidimai KNIPS CLASSIC ir KNIPS BLACK skirti visoms žaidėjų amžiaus grupėms ir deriniams. Mėgaukitės jaudinančiu, paprastu, dinamišku žaidimo malonumu su KNIPS. Kadangi stalo žaidimas pagamintas iš itin patvarių medžiagų, funkciškai kompaktiškas, jį galima žaisti neribotose vietose ir sąlygomis.

Įdomus stalo žaidimas KNIPS draugams ir šeimos nariams.Įdomus stalo žaidimas KNIPS vaikams ir poroms.

  ❗❗❗ Šiuo metu puiki galimybė įsigyti stalo žaidimą KNIPS su ypač palankia -50% nuolaida.  🔥🔥🔥

🌐 PARTNERIAI 🌐

Mūsų misija yra ne tik suburti žmones smagiems stalo žaidimų renginiams ir vakarėliams, bet ir prisidėti prie psichinės sveikatos gerinimo ir ugdymo. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti stalo žaidimus, kurie suburia žmones visoje Europoje! Tegul susijungia draugystė, džiaugsmas ir sveikas protas! Pasidalykite savo istorija socialinėje žiniasklaidoje #knipsgame

Stalo žaidimo KNIPS partneriai. Prancūzija, Danija, Šveicarija, Latvija, Vokietija

Les Tricheurs (www.lestricheurs.com), Le Dé Caféiné (www.ledecafeine.com), Hyggeonkel (www.hyggeonkel.dk), DuBischDra (www.dubischdra.ch), Zvaigzne ABC (www.zvaigzne.lv),  Würfel & Zucker (www.wuerfelundzucker.de) ir kiti.

VISAS ŽAIDIMO INSTRUKCIJAS

SUŽINOKITE KNIPS STALO ŽAIDIMŲ TAISYKLĖS SU VISU ŽAIDIMO VAIZDO ĮRAŠO – ŽIŪRĖKITE DABAR! 💡

Pasiruoškite linksmybėms su KNIPS stalo žaidimu: išmokite žaidimo taisykles žiūrėdami mūsų linksmą ir informatyvų viso žaidimo vaizdo įrašą – tai puikus būdas smagiai praleisti laiką gilinant žinias! Nepraleiskite progos – žiūrėkite dabar ir tapkite KNIPS profesionalu!

KAIP ŽAIDIMAS Stalo ŽAIDIMUS GALI SUSTIPRINTI JŪSŲ PSICHINĘ SVEIKATA

Ar žinojote, kad stalo žaidimai gali būti ne tik smagi pramoga? Stalo žaidimai siūlo daugybę privalumų, įskaitant teigiamą poveikį jūsų psichinei sveikatai. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime, kaip stalo žaidimai gali padėti pagerinti jūsų psichinę savijautą.

Daugiau mūsų BLOG'e ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

Stalo žaidimas KNIPS sertifikato, patento ir autorių teisių nuotrauka

LTD "KNIPS"  Registracijos numeris: 40203455100

Ganibu dambis 22d, 1, 204, Riga, Latvia, LV-1045   GSM +371 29573639   [email protected]   Kontaktinė forma

Krepšelis

Krepšelis tuščias.