KNIPS CLASSIC JA KNIPS BLACK  ERILISED LAUAMÄNGUD SÕPRUSE JA RÕÕMU TÄHISTAMISEKS 🎯

Lauamängud KNIPS CLASSIC ja KNIPS BLACK on mõeldud kõikidele vanusegruppidele ja mängijate kombinatsioonidele. Nautige KNIPSiga põnevat, lihtsat ja dünaamilist mängurõõmu. Kuna lauamäng on valmistatud ülimalt vastupidavatest materjalidest, funktsionaalselt kompaktne, saab seda mängida piiramatult kohtades ja tingimustes. 

Põnev lauamäng KNIPS sõpradele ja perele.Põnev lauamäng KNIPS lastele ja paaridele.

  ❗❗❗ Just praegu on suurepärane võimalus osta lauamäng KNIPS eriti soodsa -50% allahindlusega.  🔥🔥🔥

🌐 PARTNERID 🌐

Meie missioon ei ole mitte ainult tuua inimesi kokku lõbusateks lauamänguüritusteks ja pidudeks, vaid etendada ka olulist rolli vaimse tervise parandamisel ja arendamisel. Meil on hea meel pakkuda lauamänge, mis toovad inimesi kokku üle Euroopa! Las ühinevad sõprus, rõõm ja terve vaim! Jaga oma lugu sotsiaalmeedias #knipsgame

Lauamäng KNIPS partnerid. Prantsusmaa, Taani, Šveits, Läti, Saksamaa

Les Tricheurs (www.lestricheurs.com), Le Dé Caféiné (www.ledecafeine.com), Hyggeonkel (www.hyggeonkel.dk), DuBischDra (www.dubischdra.ch), Zvaigzne ABC (www.zvaigzne.lv),  Würfel & Zucker (www.wuerfelundzucker.de) ja teised.

TÄIELIK MÄNGU JUHEND

ÕPI KNIPSI LAUAMÄNGU REEGLID TÄISMÄNGU VIDEOGA – VAATA KOHE! 💡

Valmistuge mänguks KNIPSi lauamänguga: õppige mängureegleid meie lõbusa ja informatiivse täispika mänguvideoga – see on ideaalne viis lõbutsemiseks ja oma teadmisi süvendades! Ärge jääge ilma – vaadake kohe ja saage KNIPSi professionaaliks!

KUIDAS LAUAMÄNGUDE MÄNGIMINE SAAB TEIE VAIMSE TERVIST TULEDA

Kas teadsite, et lauamängude mängimine võib olla midagi enamat kui lihtsalt lõbus ajaviide? Lauamängud pakuvad laia valikut eeliseid, sealhulgas positiivset mõju teie vaimsele tervisele. Selles blogipostituses uurime, kuidas lauamängude mängimine võib aidata parandada sinu vaimset heaolu.

Rohkem meie BLOGIS ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

Lauamäng KNIPS pilt sertifikaadist, patendist ja autoriõigusest

LTD "KNIPS"  Registreerimisnumber: 40203455100

Ganibu dambis 22d, 1, 204, Riga, Latvia, LV-1045   GSM +371 29573639   [email protected]   Kontaktivorm

Ostukorv

Ostukorv on tühi.